Współpraca

by Łukasz

Blog i działanie w mediach społecznościowych wiąże ze sobą dwie rzeczy, które chcemy, lubimy i będziemy robić – podróżowanie oraz dzielenie się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi. Odkryta satysfakcja jaką daje nam tworzenie wartościowych treści w sieci, napędza nasze podróże, bo poddaje coraz to nowsze pomysły na to co, gdzie, jak i z kim zrobić, aby móc się tym później podzielić i aby niosło to jakąś korzyść dla naszych czytelników.

Każda propozycja współpracy, która umożliwi nam poszerzenie horyzontów tych podróżniczych czy też twórczych, jest przez nas mile widziana. Dbamy o to, aby każdy projekt wpisywał się w tematykę bloga i dawał korzyść Wam, nam i naszym czytelnikom. Jeżeli zatem chcesz, aby Twoje produkty lub usługi znalazły się na naszym blogu, napisz do nas i już wspólnie zastanowimy się jaka forma współpracy sprawdzi się najlepiej.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

  • Stworzymy wpis i opublikujemy go na blogu lub/i na naszych portalach społecznościowych. Jeżeli Twoja marka wpisuje się tematykę podróży, to z pewnością znajdziemy sposób na umieszczenie jej w naszych relacjach.

  • Przetestujemy sprzęt i napiszemy recenzję. W podróży blogera niezbędne są sprzęty, które umożliwiają mu uwiecznienie wszystkich pięknych chwil, ale także te, które przyczynią się do ułatwienia wycieczki i zwiększenia jej udogodnień. Jeżeli uważasz, że Twój produkt przyda się obieżyświatom, z chęcią go sprawdzimy i damy znać co o nim myślimy.

  • Opiszemy Twoją usługę. Podróże w oczywisty sposób wiążą się z potrzebą przemieszczania się wszelkimi środkami transportu, noclegami oraz szamką. Jeżeli Twój biznes jest związany z którąkolwiek z tych dziedzin, to dobrej reklamy nigdy za wiele.

  • Sprawdzimy Twoją atrakcję. Jeżeli masz coś czym chcesz się pochwalić, przetestujemy to i puścimy dalej w świat.

  • Napiszemy dla Ciebie artykuł. Jeżeli chcesz publikować na łamach swojego czasopisma czy też na swoim portalu ciekawe teksty o podróżniczej tematyce, to my Ci w tym pomożemy.

  • Zrobimy zdjęcia Twojego produktu w ciekawej scenerii. Nieoczywista oprawa dla prezentacji Twojego sprzętu to coś co często przemawia do odbiorcy dwa razy bardziej niż niejeden zmyślny slogan reklamowy.

  • Przeprowadzimy konkurs lub kampanię. To prosty przepis na to jak zaangażować Twoją społeczność.

  • Opowiemy o naszych podróżach. Zorganizujemy event o tematyce podróżniczej lub opowiemy o naszych podbojach na Twoim wydarzeniu.

  • Zaprojektujemy Twój wyjazd. Nie wiesz jak zorganizować wyprawę na własną rękę, a może po prostu nie masz na to czasu albo siły? Napisz, a już nasza w tym głowa, abyś spędził czas tak jak lubisz, a przy tym poznał nowe miejsca i smaki.

  • Pomożemy Ci pomagać innym. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w organizacji eventu charytatywnego i możemy swoim udziałem jakoś pomóc w zebraniu środków na słuszny cel, to z chęcią to zrobimy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego jeżeli żadna z wymienionych form współpracy nie jest tym czego szukasz, nic nie stoi na przeszkodzie w stworzeniu razem z nami czegoś nowego.

KONTAKT

Najłatwiej i najszybciej można się z nami skontaktować mailowo. Napisz tutaj kontakt@tysiacstronswiata.pl, a na pewno odpiszemy 🙂

DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

MEDIA O NAS

Pytanie na Śniadanie

Onet Podróże

WYSTĄPIENIA

Mieliśmy ogromną przyjemność opowiedzieć o naszej podróży po USA we Wrocławiu, Krośnie oraz Krakowie. We Wrocławiu wystąpiliśmy w ramach projektu Spotkania z Podróżnikiem” organizowanym przez Klubu Podróżników BIT, a także na festiwalu podróżniczym „Dni Podróżnika”. W rodzinnym Krośnie pojawiliśmy się na zaproszenie Klubu K15, a w Krakowie na spotkaniu z cyklu Pociąg do podróży organizowanym przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki