Odlotowe Stany

by Łukasz
Logo wyprawy

ODLOTOWE STANY –  CZYLI ROADTRIP PO USA!

CEL WYPRAWY: Spełnienie marzenia o przeżyciu prawdziwego amerykańskiego roadtripu. Bez zobowiązań, goniących terminów, wyrzutów sumienia i bez ograniczeń – poczucie pełnej wolności i swobody w odkrywaniu terenów, które do tej pory mogliśmy przemierzać jedynie ludzikiem na mapach Google’a.
MISJA: Życie biegnie coraz szybciej. Miejmy czas zatrzymać się tu i teraz i sprawdzić czy dostatecznie realizujemy w nim siebie. Nigdy nie będzie lepszego momentu na to by pozwolić sobie na szczęście. Chcemy również pokazać, że warto zainwestować w przeżycia, bo to coś co nikt nigdy nam nie odbierze. Remont łazienki może poczekać. W tej podróży sprawdzimy również siebie, swoje możliwości i predyspozycje podróżnicze. Pierwszy raz będziemy kempingować! Pierwszy raz skorzystamy z pryszniców na monety. Przez większość czasu będziemy sami sobie obwoźnymi szefami kuchni. Sprawdzimy więc jakie pokłady kulinarnej kreatywności w nas drzemią i zresztą nie tylko kulinarnej. W wielkim skrócie – mamy nadzieję, że udowodnimy, że nawet tacy zwykli ludzie jak my, przyzwyczajeni do podstawowych wygód tego świata, mogą stawić czoło przygodzie!

WYPRAWA W LICZBACH:

0
DNI W PODRÓŻY
0
STANÓW DO ODWIEDZENIA
0
SŁAWNYCH ŚWIATOWYCH METROPOLII
0
PARKÓW NARODOWYCH I STANOWYCH
0
KILOMETRÓW DO PRZEJECHANIA

ODLOTOWE STANY ZAKOŃCZONE!

Zgodnie z planami nasza wyprawa życia zakończyła się sukcesem! Z USA przywieźliśmy masę niesamowitych przeżyć i wspomnień, które zostaną z nami do końca życia. Jeśli ciekawi Cię jak finalnie wyglądała trasa naszego roadtripu oraz jakie miejsca udało się nam odwiedzić to zapraszamy na poniższy wpis! A wybierając USA z rozwijanej listy krajów w menu głównym na górze strony, zostaniesz przeniesiony do wszystkich wpisów, które stworzyliśmy po powrocie z Ameryki.