Koszulki i bluzy Power Canvas. Recenzja ubrań sportowych

by Łukasz
Recenzja ubrań Power Canvas

Naszą podróż do USA potraktowaliśmy jako projekt i nazwaliśmy go Odlotowe Stany. Skoro mieliśmy już nazwę oraz logo, to postanowiliśmy przygotować na wyjazd specjalne koszulki. Z pomocą w ich zaprojektowaniu i uszyciu przyszła polska firma Power Canvas mająca swoją siedzibę w Krakowie. Ich kolorowe i niezwykle pomysłowe koszulki znaliśmy już z profili innych podróżników, dlatego spodziewaliśmy się wysokiej jakości. Oprócz naszych spersonalizowanych koszulek, na wyjazd do Stanów Zjednoczonych zabraliśmy także koszulki ze standardowej oferty Power Canvas oraz świeżutki produkt firmy, czyli bluzy. Jak się nam sprawdziła ta sportowa odzież w podróży? Sprawdźcie naszą recenzję!

Koszulki sportowe Power Canvas

Plan naszego roadtripu po USA był dość mocno ukierunkowany na zwiedzanie parków narodowych. W związku z tym wiedzieliśmy, że zabranie odzieży sportowej będzie idealnym rozwiązaniem. Mieliśmy fantastyczne koszulki z motywem Odlotowych Stanów, a oprócz tego ja zabrałem jeszcze koszulki Exploring oraz Any Road, a Pauli zdecydowała się na motywy Adventure Begins oraz Wander.

Kreatywne motywy koszulek od razu przyciągały uwagę nie tylko osób śledzących naszą podróż w internetach, ale też spotykanych na trasie Amerykanów! Wielokrotnie zagadywały nas przypadkowe osoby i mówiły, że mamy świetne koszulki, a przy okazji pytały gdzie można takie kupić. Jaki był ich smutek, gdy dowiadywali się, że ubrania Power Canvas w Stanach są nie do dostania. Odnośnie takich zaczepek mamy też anegdotę, bo dwa czy trzy razy, kiedy mieliśmy ubrane koszulki z motywem Odlotowych Stanów, zostaliśmy z automatu przydzieleni do jakiegoś klubu rowerowego. Niektórzy Amerykanie byli pewni, że skoro mamy takie same koszulki to na pewno popylamy na rowerkach pod szyldem jakiejś drużyny! ?

Bluzy sportowe Power Canvas

Dosłownie kilka dni przed naszym wyjazdem do Stanów okazało się, że Power Canvas wypuszczają na rynek bluzy z podobnymi motywami do tych koszulkowych. Akurat my preferujemy takie bluzy wkładane przez głowę, więc z automatu polubiliśmy się z tymi wdziankami. Mi najbardziej do gustu przypadły te z motywami Memphis oraz Smile, a Pauli bardziej krajobrazowe World Awaits oraz Best Version.

Nie da się ukryć, że mająca wywoływać uśmiech na twarzach innych osób żółta bluza Smile zdecydowanie odnajdywała się w swojej roli. Wielokrotnie robiąc zakupy słyszałem zdanie „I like your hoodie” ?

Wygoda i funkcjonalność ubrań Power Canvas

Koszulki i bluzy sprawdziły się nam w każdych warunkach. Mieliśmy takie ubrania, których dokładnie potrzebowaliśmy. Na bardziej wymagających szlakach koszulki nas nigdy nie zawiodły. Zawsze dobrze odprowadzały wilgoć i nie czuliśmy żadnego dyskomfortu. Przy tej ocenie musimy wziąć poprawkę na to, że nie testowaliśmy ich w bardzo dużych temperaturach. Za to możemy powiedzieć, że śpi się w nich całkiem całkiem ?

Jeśli chodzi o wygodę to również nie mamy żadnych negatywnych spostrzeżeń. Mieliśmy dobrze dobrane rozmiary, więc koszulki ani nas nie opinały, ani nie były zbyt luźne. Często takie sportowe ubrania potrafią budzić dyskomfort w okolicy szyi, ale tutaj ubrania Power Canvas również nie zawodzą.

Do bluz również nie mamy żadnych zastrzeżeń. Na pewno dużym plusem jest to, że podszyte są takim meszkowym materiałem dającym poczucie ciepła. Do tego kaptury są dobrego rozmiaru i w razie wiatru można wygodnie schować w nich głowę. Jedyne co może być uciążliwe dla osób lubiących podwijać rękawy to fakt, że raczej nie dadzą rady tego zrobić. Zakończenie rękawów przy nadgarstkach jest dość wąskie i nie za bardzo rozciągliwe.

Wytrzymałość i żywotność ubrań Power Canvas

W trakcie prawie 4-miesięcznej podróży prawie dzień w dzień nosiliśmy koszulki bądź bluzy marki Power Canvas. Wiązało się to z częstym praniem ubrań i ich suszeniem. Korzystaliśmy z różnych pralek, a także różnych programów prania. Podobnie sprawa miała się z automatycznymi suszarkami, które lubią niszczyć ubrania. Po paru miesiącach intensywnego użytkowania nasze koszulki i bluzy ani się nie skurczyły, ani nie rozciągnęły. Nie stało się z nimi nic złego, co tylko potwierdza dobrą jakość wykonania.

Podsumowanie i ocena

Jak widzicie, nasze odczucia są w pełni pozytywne. Koszulkom i bluzom dajemy pięć gwiazdek na pięć możliwych! Cieszymy się, że takie firmy istnieją na polskim rynku i dostarczają najwyższą jakość produktów. Świetne pomysły graficzne, kolorystyczna różnorodność i możliwości wyprodukowania własnych wzorów. To wszystko jest ogromnym atutem marki Power Canvas. Według nas warto zaopatrzyć się w produkty tej firmy i wspierać biznes rozwijany w naszym kraju. Szczególnie kiedy jest on tworzony z pasją przez bardzo miłych i chętnych do współpracy ludzi.

Mówiąc krótko – polecamy! ?

Jeszcze takie info na koniec. Jeśli działacie w jakiejś sportowej organizacji lub jesteście częścią niezależnej grupy sportowych zapaleńców to Power Canvas ubiera również drużyny sportowe. Tutaj możecie zamówić koszulki z własnym nadrukiem ? https://powercanvas.pl/pl/78-koszulki-sportowe-z-nadrukiem

5 1 vote
Article Rating

Mogą ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2 lat temu

koszulki tej firmy dobre. mam od kilku lat i potwierdzam. Świetny materiał i nie mechacą się. Ciągle idealne. Dobrze odprowadzają wilgoć.